Nasz Zespół


lek.stom.specjalista ortodonta Magdalena Kuszkowska-Śliwińska

Ukończyła studia na Oddziale Stomatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu w 1997 roku. Po ukończeniu studiów odbyła roczny staż w klinikach stomatologicznych Śląskiego Uniwersytetui Medycznego. W roku 1998 uzyskała stypendium Lekarza Wojewódzkiego dla najlepszych absolwentów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i możliwość specjalizowania się z ortodoncji na Katedrze Ortodoncji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. W roku 2005 zdała egzamin specjalizacyjny, zgodny z programem specjalizacyjnym, obowiązującym w Unii Europejskiej i uzyskała stopień specjalisty w zakresie ortodoncji. Podjęła następnie pracę jako specjalista ortodonta w Poradni Ortodontycznej Specjalistycznej Lecznicy Stomatologicznej Śląskiego Uniwersetu Medycznego w Bytomiu.

W roku 2006 wyjechała do Wielkiej Brytanii gdzie pracowała jako ortodonta w największym, specjalistycznym centrum ortodontycznym w North Somerset: Weston Orthodontic Centre oraz w renomowanych prywatnych praktykach ortodontycznych w Bristolu: Clifton Orthodontics i Whitetree Orthodontics oraz Angel Orthodontics w Londynie.
Magdalena Kuszkowska-Śliwińska pracuje obecnie w prywatnej praktyce ortodontycznej NZOZ Salus w Gliwicach oraz w ortodontycznym gabinecie w Tarnowskich Górach jak również współpracuje z centrami ortodontycznymi w Wielkiej Brytanii.
Przez cały okres pracy zawodowej uczestniczy w licznych szkoleniach i kongresach krajowych jak i zagranicznych. Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Local Clinical Network w Wielkiej Brytanii.

 

 

CERTYFIKATY 
  

 

Wciąż podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach zarówno krajowych jak i zagranicznych.

dr n.med Beata Banaszak lekarz stomatolog

Dr n. med.  Beata Banaszak zajmuje sie leczeniem zarówno dzieci jak i dorosłych pacjentów. Oferuje zabiegi profilaktyczne, bezbolesne leczenie zachowawcze zębów oraz usługi protetyczne.